Czy to zdjęcie iPhone'a 7 ujawnia dotykowy przycisk Home?

Czy to zdjęcie iPhone’a 7 ujawnia dotykowy przycisk Home?

dotykowy przycisk Home iPhone 7

Najnowsze zdjęcie z przecieków rzekomo prezentujące iPhone’a 7 ujawnia nowy, dotykowy przycisk Home. Na zdjęciu udostępnionym przez MobiPicker, pokazującym białego iPhone’a, dostrzec również możemy przeniesioną przednią kamerę i czujnik zbliżeniowy.

Nasze źródła powiedziały nam, że przycisk ten jest w idealnym poziomie z resztą obudowy i nie może być wciśnięty. Przycisk jest wrażliwy na dotyk, a użytkownicy będą mogli wykonać różne czynności do wywołania różnych funkcji. Jedno dotknięcie i przytrzymanie uruchomi Siri, podwójne dotknięcie pokaże uruchomione aplikacje, itp. Touch ID może być z powodu tej zmiany znacznie łatwiejszy i szybszy w użyciu.

265153

Chociaż nie możemy zweryfikować tego raportu powszechnie uważa się, że Apple wprowadzi podobno różnego rodzaju zmiany do iPhone’a 7. Coraz częściej padają sugestie o usunięciu gniazda słuchawkowego, uproszczeniu tylnych pasków antenowych, ulepszonym aparacie i podwójnym obiektywie dla iPhone’a 7 Plus. Zatem i wprowadzenie takiej zmiany nie byłby niespodzianką.

Tagi:


© 2018 AppleWorld