Czytaj w świetle iPhone'a z tym małym gadżetem

Czytaj w świetle iPhone’a z tym małym gadżetem

pelegluma_02

IPhone może zrobić wiele rzeczy, ale wykorzystanie go jako funkcjonalny mebel? Jedno studio projektowe pokazało, że można tworząc mały klosz montowany na iPhone’ie. Po włączeniu latarki w telefonie staje się on małą, nocną lampką.

Lampka powstała we współpraca między Peleg Design, a założycielem Holon Institute of Technology w Izraelu, jest wykonana z akrylu i działa rozprzestrzeniając i zmiękczając światło pochodzące z latarki smartfona.

Lampka dostępna jest w trzech kolorach: niebieskim, czerwonym i białym i mocowana jest za pomocą klipsa u podstawy lampy. Wygląda jak każda inna lampa, z wyjątkiem tego, że jest mniejsza i może być przechowywana w kieszeni lub w szufladzie.

pelegluma_05_1

Peleg Design to studio założone w 2004 roku przez trzech pasjonatów funkcjonalności, estetyki i humoru – w celu przekształcenia zwykłych przedmiotów z przestrzeni życiowej w ekscytujące innowacje. Zaglądając na stronę z produktami Peleg Design zobaczymy wszystko od nakładek na ołówek zamieniający go w szablę, po klips do zamykania paczki chipsów, który z jego użyciem nabiera kształtu babcinej torebki.

Lampkę możecie nabyć za 9 dolarów w internetowym sklepie tutaj. Może być dobrym prezentem dla fanów iPhone’a.© 2018 AppleWorld