DigiTimes przewiduje, że pierwsze nowe produkty Apple w 2018 roku mogą się pojawić już w marcu

DigiTimes przewiduje, że pierwsze nowe produkty Apple w 2018 roku mogą się pojawić już w marcu

Published by in iPad on Luty 6th, 2018

Apple co roku odświeża większość swoich produktów, a nowy raport pokazuje, kiedy ten proces może rozpocząć się w tym roku.

Tajwańska strona DigiTimes po raz pierwszy twierdzi, że niektórzy dostawcy są gotowi do skorzystania z nowych lub zwiększonych zamówień Apple, aby pomóc w stworzeniu następnych generacji iPada, MacBooka i Apple Watch w pewnym momencie w 2018 roku:

Chociaż niektórzy Tajwanu producenci łańcuchu dostaw iPhone’a X zostali dotknięci przez Apple, przez zmniejszenie zamówień, niektóre inne, w tym Career Technology, E&R Engineering, ShunSin Technology i Superior Plating Technology (SPT) są gotowi do korzystania z nowych lub zwiększonych zamówień od klienta na wsparcie produkcji następnych generacji iPada, MacBooka i Apple Watch w 2018 roku, zgodnie ze źródłami branżowymi.

Raport w dalszej części zastępuje Apple Watch iPhone’em i mówi, że nowe produkty mają zadebiutować już w marcu.

Sugerowane ramy czasowe mogą być po prostu zgadywaniem opartym na nowych produktach Apple z zeszłego roku. W 2017 roku firma poinformowała w marcu w swoim komunikacie prasowym o tańszym, 9,7-calowym iPadzie, edycjach (PRODUCT) RED iPhone’a 7 i 7 Plus oraz większych pojemnościach 32 GB i 128 GB dla iPhone’a SE.

Jako żródło plotek dotyczących nowych produktów Apple, DigiTimes nie ma doskonałych osiągnięć. Strona podawała niedokładne informacje dotyczące zarówno tego, co nadchodzi, jak i planów działania firmy Apple, w tym prognozy z zeszłego roku, że Apple zaprezentuje swojego 10,5-calowego iPada Pro na kwietniowej konferencji, która nigdy się nie wydarzyła.

Jeśli doniesienia okażą się słuszne to nowy iPad jest prawdopodobnie najodpowiedniejszym kandydatem do odświeżenia już w marcu. Wydanie nowych modeli iPhone’a i Apple Watch wydają się być powiązane z wrześniem, a Apple nie zaprezentował nowych notebooków w marcu od 13-calowego modelu MacBooka Pro wydanego z początkiem 2015 roku.

Apple może również zaprezentować w marcu iPhone’a SE drugiej generacji, któremu przypada druga rocznica istnienia na rynku, ale analityk KGI Securities, Ming-Chi Kuo, niedawno poddał w wątpliwość tę możliwość.

Tagi:


© 2018 AppleWorld