Djay na Maca dodaje funkcję "Harmonic Match" i wsparcie iCloud

Djay na Maca dodaje funkcję “Harmonic Match” i wsparcie iCloud

Dla tych z Was, którzy są DJ-ami lub po prostu lubią słuchać i miksować muzykę, najnowsza wersja programu “Djay” firmy Algoriddim może wydać się interesująca. Algoriddim twierdzi, że update do wersji 4.0 jest największą aktualizacją tej aplikacji. Największą ogłoszoną nowością jest “Harmonic Match”  – nowy system, który pozwala na “tworzenie perfekcyjnego połączenia utworów za pomocą jednego kliknięcia”.

“Wraz z wprowadzeniem Harmonic Match, program automatycznie wykrywa klucz utworu i pozwala na dopasowanie go do piosenek z tym samym kluczem ze swojej muzycznej biblioteki iTunes. Pozwala także na transpozycje utworów do różnych kluczy, a nawet sortować bibliotekę muzyczną za pomocą klucza co jest idealne do tworzenia studyjnej jakości mash-upów z utworów “.

Poza Harmonic Match, Djay 4.0 jest wyposażony w nowy silnik audio, który zapewnia wysoką jakość dźwięku FX w locie, precyjne scratchowanie, wizualny podgląd trwania utworu i wiele innych bardziej zaawansowanych funkcji. Szczególnie przydatną funkcję w Djay 4.0 jest wsparcie dla iCloud, co oznacza, że utwory mogą być synchronizowane przez Mac’ową, iPad’ową lub iPhone’ową wersję aplikacji. Kolejny miły akcent to wsparcie dla trackpada multi-touch, gdzie użytkownik może “używać gestów, aby dostosować EQ, lub dwóch palców do scratchowania, nagrywania i operowania crossfaderem”.

Djay dla komputerów Mac dostępny jest w Mac App Store w specjalnej cenie 15,99 euro.© 2018 AppleWorld
Loading...