Domniemane schematy sugerują, że iPhone 6S może być nieco grubszy zachowując przycisk Home

Domniemane schematy sugerują, że iPhone 6S może być nieco grubszy zachowując przycisk Home

Published by in iPhone on Lipiec 7th, 2015

iphone6-14

Z rzekomych schematów iPhone’a 6S uzyskanych przez japoński Engadget wynika, że nowej generacji smartfon może mieć grubość 7.1 mm, co jest niewielkim wzrostem w stosunku do iPhone’a 6 i taką samą grubością jak iPhone 6 Plus, które mają odpowiednio 6.9 mm i 7.1 mm. Schemat sugeruje również, że “iPhone 6S” wciąż będzie posiadał fizyczny przycisk Home jak i wszystkie inne przyciski i porty, które również pozostają bez zmian.

iPhone-6s-Schematic-Engadget-Japan-800x602

Nieznaczny wzrost grubości o 0.2 mm może być wynikiem tego, że Apple planuje dodanie technologii Touch Force do następnego iPhone’a, umożliwiającej wyświetlaczowi smartfona odróżnić lekki nacisk od mocniejszego i powodując tym samym zupełnie inny skutek działań takiego dotyku. IPhone 6S ma również posiadać konstrukcję z aluminium serii 7000, która również mogłayby się przyczynić do nieznacznego wzrostu grubości.

Schemat pokazuje również to o czym mówiło się powszechnie wcześniej, że telefon będzie miał tylko drobne zmiany w designie. Złącze Lightning, głośniki, mikrofony, złącze słuchawkowe, przyciski głośności, przyciski wyciszania, gniazdo karty SIM, anteny i lampa błyskowa LED są identyczne jak w iPhone’ie 6.

Brak zewnętrznych zmian w wyglądzie “iPhone’a 6s” nie powinno specjalnie dziwić, ponieważ modele “S” historycznie wyglądały niemal identycznie jak iPhone wydany rok wcześniej. IPhone 3GS, iPhone 4S i iPhone 5S miał prawie taką samą konstrukcję jak odpowiednio iPhone 3G, iPhone 4 i iPhone 5. Zamiast tego iPhone 6S skupi się na poprawie komponentów wewnętrznych.

Tagi:


© 2018 AppleWorld