Dropcam HD, współpracująca z iOS kamera Wi-Fi

Dropcam HD, współpracująca z iOS kamera Wi-Fi

Może masz kąt swojego mieszkania, który chcesz mieć bardziej na oku? Lub po prostu obawiasz się, że opiekunka Twojego dziecka nie wystarczająco zajmuje się nim podczas Twojej nieobecności? Jedyne czego potrzebujesz to Dropcam HD, kamera wideo Wi-Fi przeznaczona do zdalnego monitorowania.

Dropcam działa poprzez streaming video do serwerów Dropcam i można go dostosować w każdej chwili za pomocą przeglądarki lub z telefonu iPhone, urządzenia iPad lub każdego innego z Androidem. Można również ustawić powiadomienie (poprzez push) jeśli wykryty zostanie ruch, a mikrofon i głośnik pozwalają rozmawiać z osobą na drugim końcu.

Samo urządzenie jest całkiem fajne, ale dopiero wtedy gdy połączysz je z miesięcznym planem taryfowym (zaczynającym się od 10 dolarów) pozwalającym na oglądanie zachowanych nagrań wideo z siedmiu ostatnich dni (lub 30 dni za opłatą 30 dolarów za konto pro) i pomagającym w przeglądaniu materiału, dzięki znacznikom zdarzeń na osi czasu wideo ustawionym przez alarmy.

Kamerę bez funkcji DVR (funkcją nagrywania na serwerach Dropcam) można nabyć za 149 dolarów na stronie Dropcam. Opcja DVR dostępna będzie dopiero pod koniec maja.© 2018 AppleWorld
Loading...