Dwie nowe reklamy iPada Air z serii "Jaki będzie Twój udział"

Dwie nowe reklamy iPada Air z serii “Jaki będzie Twój udział”

Published by in iPad on Maj 26th, 2014

reklama iPad Air

Apple zaprezentował dwie nowe reklamy swojej kampanii reklamowej iPada Air “Jaki będzie Twój udział”, która prezentuje tablet używany w różnych sytuacjach. Pierwsza reklama prezentują profil Esa-Pekka Salonena, fińskiego dyrygenta, który komponuje muzykę za pomocą iPada Air. Druga przedstawia podróżniczkę i blogerkę Chérie King, która wykorzystuje różne aplikacje do mapowania swoich podróży i tłumaczenia języków obcych w locie.

Historia Salonena pokazuje muzyka wpadającego na prostą koncepcję muzyczną, która rozwija do pełnego składu, przy użyciu aplikacji takich The Orchestra i Notion, aby poskładać dźwięki różnych instrumentów. Kompozytor również używa aplikacji Pianist Pro, z której korzysta zanim cała orkiestra odegra utwór muzyczny.

Tymczasem spot King przedstawia blogerkę podróżującą w różne miejsca w tym do Maroka i Wietnamu i korzystającą z iPada Air w wielu aspektach. Aplikacje takie jak WordPress, Facebook i Twitter są używane do nagrywania relacji z podróży, a Triposo i iTranslate służą odpowiednio do znajdywania popularnych miejsc i tłumaczenia języków obcych w czasie rzeczywistym.

Tak jak w przypadku innych reklam tej serii, oba filmy mają odpowiednie sekcje na stronie internetowej firmy Apple, po wejściu w które poznajemy szczegóły na temat historii obu postaci i tego jak iPad pomógł im w ich życiu.

[contentblock id=1 img=iframe.png]© 2018 AppleWorld