Dwójka dzieci testuje zginanie iPhone'a 6 Plus w sklepie Apple Store

Dwójka dzieci testuje zginanie iPhone’a 6 Plus w sklepie Apple Store

zginanie iPhone'a 6

Temat wyginających się iPhone’ów 6 Plus nie schodzi z ust internautów. Choć Apple wydał swoje stanowisko w tej sprawie i jak sie okazuje sprawa jest bardziej rozdmuchana niż ma to miejsce w rzeczywistości, to dziś w internecie pojawił się nowy film pokazujący dwójkę dzieci z Wielkiej Brytanii, które udały się do Apple Store w celu przeprowadzenia własnych testów wyginania się iPhone 6 Plus.

Dzieci, jak to dzieci nie zastanowiły się nad konsekwencjami nagrania takiego filmu pokazując na początku swoje twarze i publikując go w serwisie YouTube z założeniem, że nikt ich nie złapie. Do momentu kiedy wpadli na pomysł by jednak go usunąć, pojawiło się już mnóstwo jego przejęć i udostępnień w YouTube.

Film pokazuje próbę wygięcia wystawowych jednostek iPhone’a 6 Plus w salonie Apple. Choć w iPhone’ie 6 Plus łatwiej było oddzielić wyświetlacz od obudowy to samo jego wygięcie nie okazało się takie łatwe. W ostateczności chłopcy podeszli do pracownika sklepu Apple z pytaniem czy iPhone 6 Plus naprawdę się wygina, słysząc w odpowiedzi że w ramach regularnego stosowania nie ma to miejsca.

Pod koniec filmu dzieciaki stwierdzają, że iPhone 6 Plus naprawdę ma problem z wyginaniem się, a Apple musi to naprawić, bo “to jest po prostu f-ing stupid”. Szkoda, że chłopcy nie doszli do takiego wniosku publikując swój film w internecie, bo to faktycznie było dość głupie i może ich rodziców sporo kosztować.© 2018 AppleWorld