Etui AirPlus dodaje możliwość bezprzewodowego ładowania do AirPods firmy Apple za 15 dolarów

Etui AirPlus dodaje możliwość bezprzewodowego ładowania do słuchawek AirPods za 15 dolarów

AirPlus to nowy futerał ochronny dla AirPods firmy Apple, który dodaje funkcję bezprzewodowego ładowania Qi już za 15 dolarów. Projekt został już sfinansowany na platformie Kickstarter, a AirPlus jest dostępny do zamówienia w przedsprzedaży z przewidywaną datą wysyłki jeszcze w tym miesiącu.

Podczas gdy wciąż czekamy na oficjalne bezprzewodowe etui ładujące firmy Apple, ogłoszone wcześniej dla AirPods wraz z nadchodzącą bezprzewodową matą do ładowania AirPower, firmy takie jak zespół AirPlus zakładają, że wielu klientów woli tańszą opcję szybkiego dodania funkcjonalności Qi do istniejących słuchawek AirPod, które dodatkowo działać będzie z obecnie dostępnymi ładowarkami Qi już dostępnymi na rynku.

AirPlus został zaprojektowany nie tylko w celu dodania bezprzewodowego ładowania Qi do AirPods, ale również jako dodatkowy futerał ochronny przed upuszczeniem, zadrapaniami, kurzem i wodą.

Jest bardzo cienki o grubości zaledwie 2,5 mm, więc nie doda zbyt wiele do etui słuchawek AirPods. Jest dostępny w sześciu wersjach kolorystycznych dopasowanych do dostępnych modeli iPhonów w tym białym, czarnym, czerwonym, szarym, różowego złota i niebieskim.

Samo założenie lub zdjęcie etui z obudowy AirPods zajmuje zaledwie kilka sekund. Etui posiada dodatkowo przycisk parowania i wskaźnik LED, dzięki czemu można sprawdzić stan naładowania. Znaleźć w nim można również wbudowany uchwyt na pasek, który pozwala dołączyć do niego pasek sprzedawany dodatkowo (za darmo z wcześniejszymi zamówieniami) do bezpiecznego przymocowania go do etui, gdy jest to potrzebne.

Firma zauważa, że jej testy pokazują, że obudowa umożliwia bezprzewodowe ładowanie za pomocą ładowarki kompatybilnej z Qi w tym samym czasie co z wykorzystaniem tradycyjnego kabla, zatem nie mam mowy o żadnej stracie czasu przy ładowaniu indukcyjnym.

Etui AirPlus jest dostępne w cenie wstępnej w wysokości 15 dolarów w przypadku wcześniejszych zamówień, a późniejszy koszt to 30 dolarów. Klienci w przedsprzedaży otrzymają także bezpłatny pasek na szyję i pasek na rękę dla AirPods przez ograniczony czas.

Tagi:


© 2019 AppleWorld