Etui na iPada Air 3 pokazują dopasowanie do czterech głośników, tylnej lampy błyskowej i Smart Connector

Etui na iPada Air 3 pokazują dopasowanie do czterech głośników, tylnej lampy błyskowej i Smart Connector

Published by in iPad on Luty 1st, 2016

etui iPad Air 3

W zeszłym tygodniu, przeciek rysunku technicznego iPada Air 3 ujawnił kilka różnic w porównaniu do obecnego iPada Air 2, a najważniejsze z nich to cztery głośniki zaprojektowane podobnie jak w iPadzie Pro i lampę błyskową LED znajdującą się obok tylnej kamery.

ipad_air_3_case_1

Rysunek ten najprawdopodobniej pochodzi od jednego z producentów akcesoriów. Wygląda na to, że firmy te czują się już wystarczająco komfortowo, aby rozpocząć produkcję obudowy w oparciu o te projekty. Można je już nawet zobaczyć m.in. na chińskiej stronie portalu biznesowego Alibaba 1688.com.

Nowe, tanie obudowy, które są już obecnie w sprzedaży kosztują około 3-4 dolary w ilości powyżej 500 sztuk, a można znaleźć jeszcze tańsze. Wszystkie są podobne to tego prezentowanego i posiadają otwory na górnej i dolnej krawędzi, w których potencjalnie znaleźć się mają głośniki oraz przyciski do obsługi urządzenie, a także wycięcie w kształcie łezki na tyle, aby dopasować aparat z lampą błyskową LED.

ipad_air_3_case_2

Co najmniej jedno z etui posiada także wycięcie po lewej stronie, które pasuje kształtem i położeniem na Smart Connector wykorzystywanym do dokowania i zasilania akcesoriów takich jak klawiatura do iPada Pro. Smart Connector nie był widoczny na zeszłotygodniowych rysunkach i wygląda na to, że pojawia się raczej sporadycznie w etui wystawionych na sprzedaż.

Apple nie zdecydował się zaktualizować iPada Air we wrześniu ubiegłego roku, kiedy to zadebiutował iPad mini 4 i iPad Pro. Nowy iPad Air 3 ma zostać podobno zaprezentowany w pierwszej połowie tego roku, najprawdopodobniej w marcu.© 2018 AppleWorld
Loading...