Evasi0n 1.3 dodaje wsparcie dla iOS 6.1.1 w iPhone'ie 4S

Evasi0n 1.3 dodaje wsparcie dla iOS 6.1.1 w iPhone’ie 4S

Published by in iPhone on Luty 12th, 2013

evasi0n

Evasi0n zaktualizował swoje oprogramowanie wspierając najnowszy firmware iOS 6.1.1, który wczoraj został wydany dla iPhone’a 4S. Dzięki temu użytkownicy, którzy cierpieli na problemy z połączeniem 3G mogą zaktualizować swoje oprogramowanie iPhone’a i przywrócić jailbreak.

Krótko po tym jak Apple wydał iOS 6.1.1 w poniedziałek, hacker “planetbeing” ogłosił, że firma z Cupertino nie załatała luk, które były potrzebne do jailbreaka urządzeń iOS. To zapewne nastąpi w przyszłych wersjach, ale na razie jailbreak jest bezpieczny.

Z najnowszą wersją Evasi0n, która jest dostępna dla komputerów Mac, PC i Linux, można bezpiecznie zaktualizować urządzenie do iOS 6.1.1 i wykonać jailbreak ponownie. Trzeba przywrócić ustawienia w iTunes przed aktualizacją, więc upewnijcie się, że posiadacie najnowszą kopie zapasową swoich danych – choć powinno to nastąpić automatycznie. Następnie można rozpocząć proces od podstaw

Hakerzy evad3rs podkreślali, że nie należy próbować zaktualizować urządzenia over-the-air.

Aktualizacja do iOS 6.1.1 jest wymagane tylko na iPhone’ie 4S, choć nie wydaje się aby wszyscy użytkownicy doświadczali problemów, które te poprawki rozwiązują. Jeśli Twój iPhone 4S pracuje dobrze z iOS 6.1, nie trzeba go aktualizować.

[contentblock id=1 img=gcb.png]© 2018 AppleWorld