evasi0n7 - swobodny jailbreak systemu iOS 7 niespodziewanie wydany przez evad3rs

evasi0n7 – swobodny jailbreak systemu iOS 7 niespodziewanie wydany przez evad3rs

evasion jailbreak iOS 7

Zupełnie niespodziewanie, w przedświąteczną niedzielę evad3rs wydali swobodny Jailbreak dla wszystkich urządzeń z systemem iOS 7.

Ten sam zespół, który wydał narzędzie evasi0n dla iOS 6 zaskoczył nas wszystkich publikując narzędzie kompatybilne ze wszystkimi iPhone’ami, iPodami i iPadami (w tym mini) od systemu iOS 7.0 do 7.0.4 a nawet wersji beta 7.1 Jest ona dostępna na system Mac OS X lub Windows.

Evasi0n7 jak został nazwany jest dostępny do pobrania na evasi0n.com. Jak zwykle, dostępny jest za darmo. Jeśli zatem nie dokonaliście aktualizacji sytemu iOS 6 do iOS 7 właśnie ze względu na brak jailbreaka to teraz możecie już swobodnie to zrobić. Poniżej linki do bezpośredniego pobrania, jednak pamiętajcie, aby sprawdzić na stronie evasi0n.com wymagania i wytyczne dotyczące instalacji. My też postaramy się przygotować wkrótce jakiś poradnik.

Wersja na Mac OS X
Wersja na Windows

Jeśli zastanawiacie się nad sensem wykonania jailbreaka na iOS7 to serwis iPhonehacks nagrał wideo prezentujące 15 powodów dla których warto to zrobić

[contentblock id=1 img=gcb.png]© 2018 AppleWorld