Everpurse – ładuj swojego iPhone'a przez cały dzień, wszędzie

Everpurse – ładuj swojego iPhone’a przez cały dzień, wszędzie

Czy nie zawsze jest tak, że kiedy naprawdę potrzebujesz telefonu, to nagle bateria jest prawie rozładowana? Cóż, nowy projekt Kickstarter ma na to rozwiązanie. Everpurse pozwala naładować telefon bezprzewodowo w dowolnym miejscu po prostu poprzez włożenie go do torebki lub kieszeni. Projekt teoretycznie skierowany jest dla kobiet, ale może i płeć brzydsza znajdzie jego zastosowanie.

Everpurse można nosić samodzielnie lub wsunąć go do większego portfela lub torby, z którą nie rozstajecie się przez cały dzień. A gdy wrócisz do domu, połóż swojego iPhone’a na biały Everpurse, aby naładować go bezprzewodowo. Everpurse ma wystarczająco dużo energii akumulatora, aby w pełni naładować iPhone’a od 0% do 100% dwa razy.

Everpurse posiada również kilka opcji stylizacji. Twórcy połączyli siły z dwoma projektantami z Chicago, którzy pomogli im zaprojektować torby. Zainteresowani klienci mogą wybrać pomiędzy trzema kolorami z tkaniny lub skóry, lub mogą wybrać dodatkowe kolory. Każda torebka sprzedawana jest z matą do ładowania.

Urządzenie jest odporne na zalania i ochlapania, gdyż wewnętrzna technologia jest chroniona okładziną tak, aby nie uległa uszkodzeniu. Przetestowano również wpływ tej bezprzewodowej ładowarki na obecność wśród kart kredytowych i stwierdzono, że nie ma interferencji pomiędzy kartami kredytowymi i ładowarką.

Jeśli jesteście zainteresowani, możecie wstępnie zarezerwować sobie jedną torebkę z tkaniny z matą ładowania za 99 dolarów lub wersję ze skóry za 129 dolarów. Oczywiście jeśli projekt zostanie zrealizowany. Zebrano już prawie 20 000 dolarów a potrzeba 100 000 do realizacji.

[contentblock id=1 img=adsense.png]

 © 2018 AppleWorld