Fifa 12 dostępna na Mac OS X

Fifa 12 dostępna na Mac OS X

Wszyscy gracze zapewne z niecierpliwością czekają już na wydanie najnowszej wersji najpopularniejszego symulatora piłki nożnej FIFA 12. I oto po latach oczekiwania Electronic Arts wydał wersję na komputery pracujące pod kontrolą systemu Mac OS X.

To jest pierwsza wersja tej gry, która zdobywa nasze komputery Apple. Jako, że gra jest stworzona na podstawie oficjalnej licencji FIFA gracze mają dostęp do setek klubów piłkarskich i reprezentacji narodowych. Zespoły posiadają oryginalne stroje i składy zgodne z tymi jakie widzimy na prawdziwych boiskach.

Z technicznych zmian do wersji Macowej zostały wprowadzone wszystkie zapowiadane wcześniej funkcję. Mamy nowy silnik odpowiedzialny za obsługę zderzeń zawodników oraz poprawiony model dryblingu pozwalający na lepszą kontrolę nad piłką. Nowością jest także Tactical Defending, który poprawia sposób, w jaki gra zarządza strategią obronną, oraz funkcja Pro Player Intelligence, nowa i ulepszona sztuczna inteligencja, która pozwala graczom na podejmowanie decyzji na podstawie ich atrybutów w świecie rzeczywistym.

Gra wprowadza też jeszcze jedną nowość w postaci formy gry. Mając iPada lub telewizor a do tego dwa iPody Touch lub iPhony możemy używać naszych iPodów/iPhone’ów jako pady do gier. Obrazuje to najlepiej poniższy film.

FIFA 12 na Mac jest dostępna do kupienia w formie elektronicznej (w wersji angielskiej) za 39,99 dolarów ze sklepu GameTree Mac.

Tagi:


© 2018 AppleWorld