Film "Jobs" z Ashtonem Kutcherem zadebiutuje na amerykańskich ekranach 16 sierpnia

Film “Jobs” z Ashtonem Kutcherem zadebiutuje na amerykańskich ekranach 16 sierpnia

Jobs_film

Serwis The Wrap donosi, że film “Jobs” z Ashtonem Kutcherem w roli głównej zadebiutuje na ekranach kin w Stanach Zjednoczonych 16 sierpnia. Film, który miał swoją premierę na festiwalu w Sundance pod koniec stycznia zbierając mieszane opinie, miał się pojawić na ekranach kin 19 kwietnia, ale został opóźniony.

Mark Hulme z Five Star Institute, który finansował i wyprodukował film, postanowił pokazać go na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Sundance, gdzie “Jobs” był filmem nocy zamknięcia. Obie strony postanowiły poczekać i stworzyć odpowiedni szum przed premierą kinową “Jobs” i nie spieszyć się z filmem zaraz po Sundance.

Przed premierami większości letnich superprodukcji (“Elysium” jest ostatnim ważnym tytułem który zadebiutuje 9 sierpnia), a nie w połowie kwietnia, “Jobs” ma większe szanse na sukces i wyróżnienie się na rynku.

“Jobs”, w którym zagrali Ashton Kutcher jako Steve Jobs i Josh Gad jako Steve Wozniak, jest jednym z kilku filmów związanych z osobą Steve’a Jobs’a. W kwietniu plotkarska strona “Funny or Die” poinformowała o wydanym i raczej źle odebranym filmie komediowym “iSteve”. Trzeci film wyreżyserowany przez Aaron Sorkin jest oficjalną adaptacją biografii Jobsa napisanej przez Waltera Isaacsona. Film, który jest jeszcze w początkowej fazie rozwoju, planuje pokazać trzy 30 minutowe sceny pokazujące Jobsa za kulisami tuż przed wypuszczaniem na rynek pierwszego komputera Mac, NeXT i iPoda.

Czy film “Jobs” pojawi się w polskich kinach jeszcze nie wiadomo.

[contentblock id=1 img=gcb.png]© 2018 AppleWorld