Frontman Sex Pistols wydał 15 600 dolarów w grach na iPadzie

Frontman Sex Pistols wydał 15 600 dolarów w grach na iPadzie

Johny Rotten

Czy zdarza Wam się robić zakupy w aplikacjach? Zapewne większość powie że tak. Nie mniej pewnie nie przebijecie swoich zakupów tymi, jakich dokonał były wokalista punk rockowego zespołu Sex Pistols John “Johnny Rotten” Lydon.

W rozmowie z brytyjską gazetą Telegraph, Lydon przyznał się, że wydał około 10 000 funtów (około 15 600 dolarów) w ciągu dwóch lat dokonując zakupów wewnątrz gier, w które gra na swoim iPadzie.

“Wchodzę w Game of Thrones, Game of War, Real Racing i chcę po prostu piąć się w górę. Jak idiota nie panuję nad sobą. Jest we mnie dziecko, widzisz? Zabrano mi nieco mojego dzieciństwa i jestem zdeterminowany, aby odzyskać je z powrotem”

Lydon znany z tego, że kocha gadżety, opowiedział również o swoich ukochanych głośnikach Bowers & Wilkins głośników i o tym jak woli jeździć Ferrari w grze PlayStation niż własnym, jednym w prawdziwym życiu.

Choć wydanie 15 600 dolarów na aplikacje iPadowe to luksus na jaki niewielu z nas może sobie pozwolić, to wśród standardów gwiazd Lydon nie wypada aż tak bardzo ekstremalnie. Wcześniej w tym roku, legenda NBA Shaquille O’Neal przyznał się, że wydaje zdumiewające 1000 dolarów tygodniowo na zakup aplikacji. “Nie boję się powiedzieć, że jestem maniakiem” powiedział Shaq w wywiadzie z The Wall Street Journal.

Tagi:


© 2018 AppleWorld
Loading...