Gra Plague Inc. wprowadzi nowy tryb pozwalający graczom uratować świat przed pandemią

Gra Plague Inc. wprowadzi nowy tryb pozwalający graczom uratować świat przed pandemią

Published by in Aplikacje on 24 marca, 2020

Plague Inc., bardzo popularna gra na iOS od Ndemic Creations, której popularność i liczba pobrań gwałtownie wzrosła w ostatnich tygodniach, ogłosiła ważną aktualizację, która ulepszy podstawową rozgrywkę, aby umożliwić graczom pracę nad powstrzymaniem epidemii wirusa.

Tradycyjnie celem Plague Inc. jest rozprzestrzenianie się zakaźnego wirusa na całym świecie, infekując i ostatecznie zabijając całą populację jako cel w końcowej fazie gry.

Nowy tryb gry Plague Inc. pozwoli graczom zarządzać postępem choroby i usprawniać systemy opieki zdrowotnej, a także kontrolować działania takie jak segregowanie, kwarantanna, dystans społeczny i zamykanie usług publicznych. Nowy tryb rozgrywki jest opracowywany przy pomocy ekspertów ze Światowej Organizacji Zdrowia, Globalnej Sieci Alarmów, Response Network i nie tylko.

Nowa aktualizacja będzie dostępna dla wszystkich graczy Plague Inc. za darmo, a Ndemic Creations planuje ją wydać jak najszybciej.

Oprócz dodania nowej opcji, która pozwoli graczom walczyć z wirusem zamiast rozprzestrzeniać wirusa, Ndemic Creations przekazało również 250 000 dolarów, które są dzielone między Coalition of Epidemic Preparedness Innovations (CEPI) i fundusz WHO do walki z koronawirusem, COVID-19 Solidarity Response.

Tagi:

© 2020 AppleWorld