Grand Theft Auto 3 jest lepszy niż się wydaje

Grand Theft Auto 3 jest lepszy niż się wydaje

Dzień, na który czekało tysiące fanów urządzeń z iOS-em na pokładzie, właśnie nadszedł.  Firma Rockstar opublikowała w App Store GTA 3.

Wydanie Grand Theft Auto 3 na iOS świętuje jej dziesiątą rocznicę, ale w tej grze na pewno nie widać tych dziesięciu lat – na pewno nie na iOS. Rockstar Games wprowadził wizualizacje, aby skorzystać w pełni z wyświetlaczy Retina w urządzeniach Apple i dwurdzeniowego procesora A5 w najnowszych iPadach i iPhon’ie 4S.

Efekt jest niesamowity. Jasne, że to dokładnie ta sama gra, którą mogliście się cieszyć na PlayStation 2 przez te wszystkie lata, ale teraz jest ona w kieszeni i można grać w nią wszędzie. Rockstar wykonał również znakomitą pracę dostosowując tytuł do wirtualnej kontroli. Mieliśmy obawy, że brak pada do kontroli ruchu może grę nieco pozbawić blasku, ale ekran kontroli działa cudownie.

Jeśli jesteście fanami gier Grand Theft Auto, musicie koniecznie zakupić Grand Theft Auto 3 do urządzenia iOS – na pewno nie będziecie zawiedzeni. Jest on kompatybilna z iPhone’em 4, iPhone’em 4S, iPod’em Touch czwartej generacji, i obiema generacjami iPada. Dodatkowo jest to aplikacja uniwersalna więc kupując tytuł raz za 3,99 EUR, możecie go odtworzyć na wszystkich urządzeniach iOS.© 2018 AppleWorld