iConvert zamienia iPada w przenośny skaner

iConvert zamienia iPada w przenośny skaner

Są takie urządzenia biurowe bez których ciężko jest się obejść, I tak jak prawie każdy posiada drukarkę, bez względu na to jak często drukuje tak dobrze jest mieć też dostęp do skanera, aby móc zamienić w cyfrową formę wszytkie dokumenty, które otrzymujemy jeszcze w wersji papierowej.

Przy coraz większym zainteresowaniu tabletami i wypieraniu nimi tradycyjnych komputerów, iConvert ma na celu wypełnienie niszy urządzeń skanujących właśnie z przeznaczeniem dla iPada. IConvert skanuje dokumenty bezpośrednio do plików JPEG zapisywanych na tablecie w folderze zdjęć.

Doskonały do ​​użytku w domu (stare zdjęcia, zapisy genealogiczne, specjalne karty okolicznościowe, przepisy kulinarne), w biurze (notatki ze spotkań, życiorysy, renderingi, podpisane umowy), jak i w podróży (rachunki, zestawienia wydatków, wizytówki i więcej ). Cały niewielki skaner możesz zabrać ze sobą w torbie lub plecaku.

Urządzenie współpracuje z aplikacją OCR z App Store, a całość kosztuje 150 dolarów. Produkt pojawi się oficjalnie w lutym, ale już teraz można składać zamówienia. Zainteresanych odsyłamy na stronę Brookstone.© 2018 AppleWorld
Loading...