IFixit wypuszcza nowe zestawy naprawcze do domowej wymiany baterii w MacBooku Pro Retina

IFixit wypuszcza nowe zestawy naprawcze do domowej wymiany baterii w MacBooku Pro Retina

Published by in Mac on Lipiec 6th, 2017

Firma iFixit wypuściła dziś sześć nowych zestawów naprawczych baterii dla MacBooka z ekranem Retina, umożliwiając użytkownikom wymianę baterii w starszym modelu MacBooka Pro i przywracając go do całodniowej pracy na baterii oraz przedłużając jego żywotność na 2-3 lata. Zgodnie z iFixit każdy zestaw “oferuje wszystkie potrzebne narzędzia”, aby użytkownik mógł sam przeprowadzić naprawę w domu, korzystając z poradnika krok po kroku.

Sześć zestawów obejmuje zamienne akumulatory do następujących modeli MacBooków Pro Retina: 13-calowy MacBook Pro (koniec 2012 / wczesny 2013), 15-calowy MacBook Pro (połowa 2012, początek 2013), 13-calowy MacBook Pro (koniec 2013 / 2014), 15-calowy MacBook Pro (koniec 2013/połowa 2014), 13-calowy MacBook Pro (początek 2015) i 15-calowy MacBook Pro (połowa 2015).

Każdy zestaw zawiera zestaw niezbędnych narzędzi i baterię. W skład każdego z nich wchodzi bateria zamienna, klej montażowy, komplet różnego rozmiaru odpowiednich śrubokrętów, pinceta, narzędzie do otwierania, okulary ochronne, strzykawkę do usuwania kleju, roztwór do usuwania kleju, ściereczki do czyszczenia i rękawice.

Jeśli odczuwasz złą żywotność baterii, mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby ją wymienić! Baterie te są dobrze przyklejone do górnej obudowy komputera, więc ich usunięcie nie jest tak proste, jak byśmy chcieli. Nie bój się! Nasz zestaw zawiera wszystkie potrzebne narzędzia do naprawy, a nasz przewodnik pokazuje, jak korzystać z zestawu. Bateria jest oryginalną baterią OEM’ową.

Ceny zestawów wynoszą od 90 do 120 EUR i obejmują akumulatory o pojemności od 6010 mAh do 8230 mAh. Pogwarancyjna wymiana baterii w MacBooku Pro w autoryzowanym serwisie to koszt przekraczający 1000 złotych, więc skorzystanie z takiego zestawu pozwala zaoszczędzić trochę pieniędzy.© 2018 AppleWorld