InCharge - kieszonkowy kabel ze złączem Lightning, który może być zawsze pod ręką

InCharge – kieszonkowy kabel ze złączem Lightning, który może być zawsze pod ręką

Incharge

Dobrze czasem wiedzieć, że istnieje wiele inwestycji związanych z urządzeniami do ładowania iPhone’ów czy iPadów. Począwszy od takich, które oferują dodatkowe funkcje do tych najprostszych, które pomóc nam mają w codziennych, niespodziewanych sytuacjach doładować nasze urządzenia.

20141021015219-three

W serwisie Indiegogo, który jest alternatywą dla Kickstartera pojawił się nowy projekt o nazwie Incharge, który jak sama nazwa wskazuje, jest mini kablem USB ze złączem Lightning o długości zaledwie 2,54 cm. Poprzez swój poręczny rozmiar, system magnetyczny ułatwiający przechowywanie i szeroką gamę kolorów ma stać się gadżetem, który będzie towarzyszył nam w codziennym życiu.

20141021074715-IMG_6187_copy

Zaprojektowany przez dwóch studentów Politechniki w Mediolanie, InCharge poszukuje wsparcia finansowego właśnie poprzez Indiegogo i wygląda na to, że już może świętować sukces zbierając prawie 1000% więcej niż potrzebowali do uruchomienia produkcji. Podejrzewam, że głównie dlatego, gdyż oferuje bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Prosta konstrukcja, atrakcyjny wygląd oraz wykonanie z wzmocnionego tworzywa sztucznego, wzbogacone dwoma magnesami dają produkt łatwy do przechowywania na przykład przy breloku do kluczy.

Cena tego kabla zaczyna się od 9 dolarów i dotyczy wtedy samego kabla,bez opakowania i bez metalowego oczka do kluczy. Jeśli jednak zapłacimy o dolara więcej dostaniemy cały kompletny pakiet. Promocyjna jest także cena dwóch kabli Incharge, które dostaniemy za 15 dolarów. Przesyłka gotowych produktów zaplanowana jest już na grudzień więc warto przemyśleć czy nie zrobić sobie, a może i komuś takiego świątecznego prezentu. Z pewnością kusząca oferta i ja się jej nie oparłem. Zainteresowanych odsyłam na stronę projektu.© 2018 AppleWorld