IOS 11 wprowadza dwa nowe efekty ekranu w wiadomościach o nazwie 'Echo' i 'Reflektor'

IOS 11 wprowadza dwa nowe efekty ekranu w wiadomościach o nazwie ‘Echo’ i ‘Reflektor’

Użytkownicy wiadomości iMessage jesienią tego roku wraz z iOS 11 będą mogli udostępniać wiadomości za pomocą dwóch zupełnie nowych efektów ekranowych w aplikacji do obsługi wiadomości Apple.

Pierwszym z nich jest nowy efekt “Echo”, który wysyła dowolny wybrany tekst do znajomych, mnożąc wiadomość na całym ekranie. Drugi, “Reflektor”, kładzie nacisk na Twoją wiadomość, umieszczając duże światło refleksyjne na tekście, gdy jest przesyłany do urządzenia iOS Twojego przyjaciela.

Do iOS 11 nie dodano żadnych nowych efektów Bubble Effects, przynajmniej nie w pierwszej wersji beta dla deweloperów.

Efekty ekranu i efekty dymków zadebiutowały w iOS 10 w zeszłym roku, gdzie same wiadomości w całości otrzymały znaczne zmiany przede wszystkim dzięki dodatkowi Messages App Store. Na nowej platformie aplikacje stały się dostępne do pobrania jako miniaturowe wersje w usłudze Wiadomości, w tym aplikacje do płatności, gry, naklejki i inne.

W iOS 11 Wiadomości otrzymają kolejne zmiany, chociaż już nie tak duże jak w ubiegłorocznej aktualizacji. Tej jesieni główną zmianą tej aplikacji będzie przebudowana szuflada z aplikacjami, które są umieszczone jako przewijany pasek narzędzi poniżej pola tekstowego. Aplikacje powinny być teraz łatwiej dostępne w porównaniu z interfejsem użytkownika iOS 10, który wymagał jednego naciśnięcia, aby dostać się do szuflady aplikacji, a drugiego, aby przejść do pozycji “Ostatnie” w celu znalezienia żądanej aplikacji.

Tagi:


© 2018 AppleWorld