iPad Air 3 może mieć cztery głośniki i tylną lampę błyskową LED

iPad Air 3 może mieć cztery głośniki i tylną lampę błyskową LED

Published by in iPad on Styczeń 25th, 2016

IMG_4496

Nowej generacji iPad Air 3 może posiadać cztery głośniki i lampę błyskową LED obok tylnej kamery tak jak iPad Pro wynika z rysunków projektowych udostępnionych przez francuską stronę Nowhereelse.fr. Strona internetowa nie może w pełni zagwarantować prawdziwości szkiców, ale raport wspomina, że jego źródło było wiarygodne w dwóch na trzy takie doniesienia w przeszłości.

Jeśli rysunki projektowe okażą się prawdziwe, to iPad Air 3 miałby dwa głośniki zarówno w górnej jak i dolnej części tabletu, tak jak iPad Pro. Włączenie lampy błyskowej LED przy tylnej kamerze wydaje się jednak już bardziej banalne, ponieważ iPad nie jest urządzeniem do fotografowania w tradycyjnym sensie, choć niektórzy jego właściciele używają tabletu do robienia zdjęć, a Apple być może szuka sposobu na walkę ze spadającą sprzedażą iPada.

ipad-air-3-plans-ipad-7

Apple podobno zaprezentuje iPada Air 3 podczas swojego wydarzenia medialnego w marcu, ewentualnie wraz z nowym 4-calowym iPhone’em. Niewiele wiadomo na temat iPada Air 3, poza sprawozdaniem mówiącym, że nie będzie posiadał ekranu z 3D Touch, ale wiarygodne aktualizacje mogą obejmować szybszy procesor A9 lub A9X, Smart Connector i lepszą kamerę.

Apple nie aktualizował 9,7-calowego tabletu od czasu wypuszczenia iPada Air 2 w październiku 2014 roku.

Tagi:


© 2018 AppleWorld