IPhone 12 może posiadać całkowicie nową opcję kolorystyczną

IPhone 12 może posiadać całkowicie nową opcję kolorystyczną

Published by in iPhone on 22 stycznia, 2020

Według dewelopera XDA Developers, Maxa Weinbacha, który udostępnił swoje informacje kanałowi YouTube EverythingApplePro, co najmniej jeden model iPhone’a 12 będzie miał nowe wykończenie w kolorze granatowym.

Weinbach uważa, że kolor granatowy mógłby zastąpić wykończenie w kolorze nocnej zieleni dostępne dla modeli iPhone 11 Pro. Zgodnie z tym EverythingApplePro stworzył makietę tego, jak mógłby wyglądać iPhone 12 Pro w kolorze granatowym.

Weinbach dokładnie ujawnił nowy kolor iPhone’a w przeszłości. W maju 2019 roku za pośrednictwem swojego konta na Twitterze PineLeaks powiedział, że następca iPhone’a XR będzie miał nowy jasnozielony kolor. Powiedział jednak, że zielona opcja zastąpi żółtą, a iPhone 11 jest dostępny zarówno w kolorze zielonym, jak i żółtym.

Weinbach również dokładnie przewidział, że wskaźnik poziomu głośności będzie mniej inwazyjny w iOS 13, ale podzielił się także kilkoma plotkami związanymi z Apple, które potem się nie sprawdziły w tym, że iPad otrzyma natywną aplikację Kalkulator w iOS 13, a HomePod zostanie wypuszczony w Austrii i we Włoszech w 2019 roku.

Weinbach ma bardziej ugruntowaną historię z plotkami związanymi z Androidem, w tym ostatnio rzekomymi przeciekami związanymi z Samsungiem Galaxy S20.

Zobaczcie film EverythingApplePro, aby przyjrzeć się bliżej koncepcji granatowego iPhone’a.

Apple planuje wydać pięć nowych modeli iPhone’ów w 2020 roku, w tym tak zwanego „iPhone’a 9” lub „iPhone’a SE 2” z wyświetlaczem 4,7 calowym na wiosnę i wyższej klasy modele OLED i 5G jesienią.

Tagi:

© 2020 AppleWorld