iPhone 6 zajął pierwsze miejsce wśród najczęściej wyszukiwanych haseł technologicznych w Google w 2014 roku

iPhone 6 zajął pierwsze miejsce wśród najczęściej wyszukiwanych haseł technologicznych w Google w 2014 roku

Rok w wyszukiwarce Google 2014

Google opublikował dziś swoje podsumowanie “Rok w wyszukiwarce”, podkreślając popularne trendy wyszukiwania w roku 2014 w kilku kategoriach. Nic dziwnego, że liczba wyszukiwanych haseł związanych z Apple znalazła się wysoko w rankingu wśród najbardziej wyszukiwanych haseł w kategorii elektroniki użytkowej, a “iPhone 6” osiągnął numer 1, “Apple Watch” zajął miejsce 8 a “iPad Air” miejsce 10.

Inne popularne hasła wyszukiwane w ramach kategorii elektroniki użytkowej to “Samsung Galaxy S5”, które zajęło miejsce 2, “Xbox One”, który zajął miejsce 7 i “Nokia X”, która zajęła miejsce 9. W pierwszej dziesiątce ogólnych trendów wyszukiwania Google w roku 2014 nie znalazło się żadne hasło dotyczące technologii, choć można by pod nie podciągnąć najpopularniejszą aplikację roku  Flappy Bird, która zajęła miejsce 6.

W zeszłym roku, terminy związane z Apple takie jak “iPhone 5S”, “iOS 7” i “iPad Air” umiejscowione były równie wysoko w rankingu najbardziej popularnych haseł wyszukiwania Google w 2013 roku zajmując odpowiednio miejsce #3, #11 i #68.© 2018 AppleWorld