IPhone 6S w limitowanej edycji Colorware iPhone 6s Retro

IPhone 6S w limitowanej edycji Colorware iPhone 6S Retro

1

Apple już dawno porzucił beżowe, plastikowe obudowy i tęczowe logo, które były synonimem marki w latach 80-tych. Ale jeśli Twój ulubiony wygląd komputera to wciąż Apple IIe, to ten iPhone jest właśnie dla Was: Colorware iPhone 6S Retro edition.

Colorware iPhone 6S Retro to najnowszy model iPhone’a przerobiony tak, by nawiązywał wyglądem do komputera Apple IIe. Choć rzeczywisty projekt i wnętrzności smartphone’a są takie same, to iPhone 6S Retro (i jego starszy brat, iPhone 6S Plus Retro) znów ubrany jest w beżowe aluminium, a dodatkowo posiada nawet imitację kilku otworów wentylacyjnych, tak jak w starych komputerach Apple. Jego logo też zostało zaktualizowane o tęczowe logo Apple z zamierzchłej przeszłości, co dla mnie osobiście wygląda rewelacyjnie.

Zrzut ekranu 2015-11-11 o 11.28.13

Colorware jest firmą z siedzibą w Minnesocie, która specjalizuje się w przerabianiu gadżetów nadając im niestandardowe kolory, choć oczywiście za wyższą cenę. Ponowne anodyzowanie aluminium na inne kolory nie jest tanie! Ceny Colorware iPhone 6S Retro zaczynają się od 1600 dolarów a ich liczba ograniczona jest zaledwie do 25 sztuk.© 2018 AppleWorld