iPhone 7 może mieć piąty kolor - "błyszczący czarny" przypominający kolor Maca Pro

iPhone 7 może mieć piąty kolor – “błyszczący czarny” przypominający kolor Maca Pro

błyszczący czarny nowy kolor iPhone'a

Japońska strona Mac Otakara, która wcześniej informowała, że firma Apple wprowadzi w nadchodzącej serii iPhone’a 7 ciemniejszą opcję koloru zastępującą obecny kolor Space Gray, udostępniła dziś zdjęcie domniemanych tacek na karty SIM do smartfona, które sugeruje, że pojawi się jeszcze jeden kolor którym będzie błyszczący czarny taki jak kolor komputerów Mac Pro.

Strona jest przekonana, że nowy kolor błyszczący czarny będzie jedną z opcji w składzie pięciu kolorów obok złotego, różowego złota, srebrnego i szarego. Wcześniej strona informowała, że nowy kolor będzie “znacznie ciemniejszym” wariantem Space Gray, któremu bliżej jest do koloru czarnego. Makiety urządzenia w takim kolorze wkrótce potem pojawiły się także w sieci prezentując jak taki kolor mógłby wyglądać w rzeczywistości.

Firma Apple ogłosiła, że zorganizuje imprezę medialną 7 września o godzinie 10:00 czasu pacyficznego, w Bill Graham Civic Auditorium w San Francisco, gdzie zamierza zaprezentować iPhone’a 7, Apple Watch 2, a może nawet więcej. Apple prawdopodobnie dostarczy wtedy aktualne informacje na temat terminów wypuszczenia iOS 10, MacOS Sierra, watchOS 3 i tvOS 10.

Tagi:


© 2018 AppleWorld