iPhone 7 Plus może posiadać dwuobiektywowy aparat oparty na technologii Linx

iPhone 7 Plus może posiadać dwuobiektywowy aparat oparty na technologii Linx

dual lens iPhone 7

Analityk KGI Securities, Ming-Chi Kuo, wydał notatkę badawczą w której przewiduje, że Apple testuje dwie wersje 5,5-calowego “iPhone’a 7 Plus”, jeden z pojedynczą kamerą iSight, a drugi posiadający system podwójnej kamery Dual-Lens.

Prawdopodobny iPhone 7 Plus z systemem podwójnego obiektywu korzystałby z algorytmów przetwarzania obrazu, które Apple nabył poprzez zakup izraelskiej firmy specjalizującej się w  technologii aparatów w urządzeniach mobilnych Linx Imaging w zeszłym roku.

Technologia Linx oferowałaby kilka usprawnień w iPhone’ie 7 Plus od włączenia wielu czujników, do mniejszego rozmiaru, a nawet wyeliminowaniu potrzeby wystającego obiektywu. Soczewki miałyby również lepszą wrażliwość na światło i znacznie lepszą jakość obrazu w słabym świetle.

Apple znany jest z ulepszeń w technologii kamery w swoich iPhone’ach i prezentuje swoje możliwości w fotografii jako lider na rynku. Mimo to, główne ulepszenia w technologii kamery pojawiają się zazwyczaj w modelach “S”, w związku z tym okaże się, czy Apple zdecyduje się włączyć takie ulepszenia w tej czy dopiero następnej generacji swoich flagowych urządzeń.

Tagi:


© 2018 AppleWorld
Loading...