iPhone Photography Awards 2014 czyli nagrody za najlepsze zdjęcia wykonane iPhone'em rozdane

iPhone Photography Awards 2014 czyli nagrody za najlepsze zdjęcia wykonane iPhone’em rozdane

JILL MISSNER zdjęcie

Zdjęcia zwycięzców siódmych corocznych nagród iPhone Photography Awards zostały zamieszczone na stronie internetowej IPPA, dając pogląd na wybrane, najlepsze zdjęć wykonane iPhone’em w ciągu ostatniego roku.

Podobnie jak w ubiegłym roku, zdjęcia obejmują szeroki zakres tematów, od krajobrazów i zwierząt do ludzi i makrofotografii. Zwycięskie zdjęcie, przedstawiające turystą na tle śnieżnej góry jest dziełem fotografa Julio Lucasa. Zdjęcia z drugiego i trzeciego miejsce przedstawiają cień człowieka i cętkowanego psy na pasujących tłach.

foto_IPPA_Julio Lucas

MICHAEL ONEAL_IPPA

Oprócz trzech najlepszych laureatów, IPPA przyznaje również nagrody w kilku różnych kategorii, w tym zwierzęta, architektura, dzieci, kwiaty, jedzenie, krajobraz, natura, i więcej. Zbliżenie lisa wygrało w kategorii “zwierzęta”, a fantastyczne ujęcie nadchodzącej burzy zwyciężyło w kategorii “panorama”.

Zgodnie z zasadami konkursu, wszystkie zdjęcia zostały wykonane iPhone’em. Choć do edycji zdjęcia dozwolone były takie aplikacje jak Instagram, VSCO i Snapseed to nie wolno było dokonywać manipulacji zewnętrznej.

IPhone 5 i iPhone 5S wciąż pozostają najbardziej popularnym aparatem serwisu Flickr służącemu udostępnianiu zdjęć. Apple wciąż pozostaje zaangażowany w poprawę aparatu każdej nowej generacji iPhone’a.

Zdjęcia wszystkich laureatów iPhone Photography Awards możecie znaleźć na stronie internetowej IPPA.© 2018 AppleWorld