iPhone Scuba Suit – etui do fotografii podwodnej

iPhone Scuba Suit – etui do fotografii podwodnej

Zbliżają się wakacje, czas wyjazdów nad wode. Chciałoby się zabrać iPhone’a także na plażę? A jeszcze lepiej byłoby go zabrać ze sobą do kąpieli i zrobić kilka ciekawych zdjęć pod wodą. Bo przecież nie zawsze znajdzie się chętny do przypilnowania Twoich rzeczy na brzegu, jak Ty będziesz cieszyć się wodnym szaleństwem.

Jest na to rozwiązanie. Możesz zaopatrzyć się w nowe, wodoodporne etui firmy Photojojo o nazwie iPhone Scuba. Scuba Suit jest dwuczęściowym, twardym futerałem z miękką, żelową osłoną ekranu, więc nadal można grać np. w Angry Birds, gdy jesteś pod wodą.

Większa, górna część ma parę zacisków, którymi łączy się z dolną “przykrywką”. Każde urządzenie jest testowane indywidualnie, aby upewnić się, że są odpowiednio bezpieczne by zejść z nim około pięciu metrów pod wodę. Co więcej, etui posiada wodoodporne gniazdo słuchawkowe od góry. Przy powiązaniu z wodoodpornymi słuchawkami można słuchać muzyki unosząc się na wodzie.

Ile kosztuje taka wspaniała wygoda? Koszt etui to 60 dolarów i jest dostępne w sklepie internetowym tutaj.© 2018 AppleWorld