Is There A Traffic Jam? czyli aplikacja do łatwej weryfikacji korków na codziennych trasach

Is There A Traffic Jam? czyli aplikacja do łatwej weryfikacji korków na codziennych trasach

Published by in Aplikacje on Maj 10th, 2015

Is there a traffic jam?

Wielu z nas podróżuje codziennie tą samą trasą do pracy lub domu i dobrze zna miejsca, w których tworzą się korki. Wystarczy więc sprawdzić czy w danym kluczowym miejscu tworzy się korek żeby pojechać inną trasą i nie tracić czasu na zablokowanej ulicy.

Można to zrobić na wiele sposobów. Mamy w App Store wiele aplikacji nawigacyjnych które mają w sobie zawartą funkcję informowania o korkach. Wiele z nich jest płatnych, nie wszystkie działają tak jak powinny.

Teraz w sklepie z aplikacjami pojawił się nowy tytuł na dodatek naszego polskiego dewelopera: Is There A Traffic Jam? której działanie jest bardzo proste. Wystarczy utworzyć sobie trasę (np. Do pracy), określić na mapie kluczowe punkty kontrolne i szybko przejrzeć je przed wyjazdem na mapie prezentującej natężenie ruchu. Aplikacja wspiera już także Apple Watch co ułatwia naniesienie punktów kontrolnych na trasę bezpośrednio z zegarka.

Appka posiada mechanizm przypomnień, które na wypadek zatracenia się w porannym zabieganiu, przypomną nam o sprawdzeniu tras.

Krótkie działanie aplikacji możecie zobaczyć poniżej:

Appka dostępna jest tutaj: http://apple.co/1PBfwfo za darmo. W App Store dostępna jest również płatna wersja bez reklam (http://apple.co/1byBrVj0). Dla pierwszych zainteresowanych osób mamy trzy kody promocyjne pozwalające na pobranie aplikacji bez reklam. Kody znajdziecie poniżej.

4YFAFF4JW7NR
93KYNX6A4E9R
6AKAYFFF6EMH© 2018 AppleWorld