iTunes nie pojawi się w sklepie Microsoft Windows w 2017 roku jak obiecano wcześniej

iTunes nie pojawi się w sklepie Microsoft Windows w 2017 roku jak obiecano wcześniej

Podczas jednego ze swoich eventów dla deweloperów na początku tego roku, Microsoft powiedział, że Apple planuje wprowadzić aplikację iTunes do sklepu Windows 10, co miałoby ułatwić użytkownikom systemu Windows znalezienie oprogramowania.

Po tym czasie Microsoft informował, że aplikacja będzie dostępna w Sklepie Windows “pod koniec tego roku”, jednak teraz Apple twierdzi, że nie będzie to możliwe.

“Współpracujemy z firmą Microsoft, aby zapewnić klientom pełną obsługę programu iTunes i potrzebujemy nieco więcej czasu, aby to naprawić” – powiedział rzecznik Apple w wywiadzie z ZDNet.

Obie firmy nadal pracują nad wprowadzeniem iTunes do Sklepu Windows, zgodnie ze źródłami ZDNet, ale nie ma aktualnego harmonogramu, kiedy to może nastąpić. Firma Apple nie podała również szczegółów, dlaczego proces wejścia do sklepu Windows trwa tak długo.

Większość użytkowników systemu Windows może pobrać oprogramowanie iTunes poza sklepem Windows, ale użytkownicy Windows 10 S będą musieli na razie obejść się bez iTunes, ponieważ jest to wersja systemu Windows, która może uruchamiać tylko aplikacje dostępne w sklepie Microsoft.

Tagi:

© 2019 AppleWorld