Jak wykonać jailbreak iOS 7 korzystając z Evasi0n7

Jak wykonać jailbreak iOS 7 korzystając z Evasi0n7

jailbreak-ios7-1

Zespół Evad3rs wydał właśnie evasi0n7, swobodny Jailbreak dla iOS 7. Cały proces trwa około pięć minut, pod warunkiem, że dokonasz odpowiednich kroków i zrobisz wcześniej kopię zapasową iPhone’a lub iPada. Oto jak wykonać jailbreak iOS 7 iPhone’a lub iPada przy użyciu evasi0n.

Pierwszy krok o którym absolutnie nie możemy zapomnieć to kopia zapasowa urządzenia z systemem iOS. Jeśli używasz do tego iCloud, możesz zainicjować ręcznie jej wykonanie. Ponieważ będziemy potrzebować podłączyć urządzenie do komputera Mac lub PC, warto rozważyć synchronizację z iTunes. W końcu ostrożności nigdy dość. Ponadto ważne pamiętajcie, że Apple wciąż nie wyraził oficjalnego przyzwolenia na jailbreak. Modyfikacja oprogramowania iOS może spowodować utratę gwarancji, choć oczywiście zawsze jest możliwość powrotu do oryginalnego oprogramowania poprzez odtworzenie oprogramowania. Tak czy inaczej jailbreak wykonujesz na własne ryzyko.

Podłącz telefon iPhone lub iPada do komputera Mac / PC za pomocą dostarczonego kabla USB. Pobierz oprogramowanie evasi0n i uruchom pobrany plik.

evasi0n7

Jeśli otwierasz go na Macu otrzymasz powiadomienie o tym, czy jesteś pewien, że chcesz, aby go otworzyć. Wybierz ‘open’.

open-evasi0n

W oknie Evasi0n wraz z opcją “Jailbreak” pojawi się informacja z przypomnieniem o wykonaniu kopii zapasowej i zapoznaniu się z FAQ.

start-jailbreak

Proces jailbreak rozpocznie się i w tym momencie nie wymaga niczego z Twojej strony, przynajmniej w początkowej fazie, która nie trwa dłużej niż kilka minut.

injecting-evasi0n

Po zakończeniu procesu iPhone lub iPad zrestartuje się. W tym momencie będziesz poinstruowany, aby odblokować urządzenie, a następnie wybierz ikonę evasi0n 7. Twoje urządzenie iOS ponownie zrestartuje się. To normalne.

jailbreak-ios7

Podczas ponownego uruchamiania zobaczysz ikonę evadi0n. Po zakończeniu procesu uruchamiania zobaczysz ostateczną wiadomość, że Twój swobodny Jailbreak dla iOS 7 jest wykonywany. Kliknij przycisk “Exit”.

Proces zakończony. Możesz cieszyć się jailbreakiem.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

 © 2018 AppleWorld