Kanye West chce być następcą Steve'a Jobs'a

Kanye West chce być następcą Steve’a Jobs’a

Published by in Music on Styczeń 5th, 2012

Kanye West nie jest znany ze swojej skromności. Kiedyś pojawił się na okładce muzycznego magazynu Rolling Stone wyglądając jak Jezus w koronie cierniowej. W 2004 roku wybiegł z wręczenia nagród American Music Awards, po tym jak jej nie otrzymał mówiąc: “Zostałem zdecydowanie okradziony … Byłem najlepszym nowym artystą roku.” Nawet prezydent Obama nazwał Kanye Westa “jackass”.

Wypowiadając się dziś na oficjalnym koncie na Twitterze, Kanye mówił o swoich planach związaych z nową firmą projektową Donda, którą Kanye niedawno założył i nazwał od swojej matki Dondy West, która zmarła w wyniku komplikacji po operacji powiększania piersi w 2007 roku.

Us Weekly podsumowuje wypowiedź:

Donda będzie “podtrzymaniem tego, co zapoczątkował Steve Jobs” powiedział West. Z 22 działów pisarzy, DJ’ów, publicystów, twórców, muzyków, naukowców i wielu więcej zrobię firmę, która będzie dążyła do “stworzenia produktów, których ludzie chcą i mogą sobie na nie pozwolić”. West powiedział także: “w celu uproszczenia i estetyki poprawimy wszystko, co widzimy, słyszymy, dotkniemy, zasmakujemy i poczujemy, mamy marzenie by tworzyć, reklamować oraz produkować coś powiązanego zarówno emocjonalne jak i użytkowo z nabywcami… wyjść na przeciw potrzebom i zachciankom.”

Co wogóle oznaczają te słowa? Kanye, jeśli chcesz być następnym Steve’em Jobs’em, podziel jego zamiłowanie do prostoty. On był w stanie określić swoje cele w zaledwie jednym krótkim zdaniu. “Chcę zmienić świat”.© 2018 AppleWorld