Kolejki rosną przed sklepami Apple na całym świecie, klienci przygotowują się do premiery iPhone'a X.

Kolejki rosną przed sklepami Apple na całym świecie, klienci przygotowują się do premiery iPhone’a X.

Wraz z wprowadzeniem na rynek iPhone’a X klienci, którzy mają nadzieję kupić jedno z nowych urządzeń 3 listopada, zaczęli ustawiać się w kolejkach przed Apple Store na całym świecie. Kolejki przed wieloma dużymi sklepami zaczęły powstawać już dużo wcześniej w tym tygodniu, a niektórzy ludzie czekają już kilka dni na zakup iPhone’a X.

Apple twierdzi, że sklepy detaliczne Apple będą miały iPhone’a X dostępnego dla klientów, ale firma zachęciła ludzi do wczesnego ustawiania się w kolejce z powodu małej ilości tych urządzeń. Jeśli zamówienia wstępne są jakimkolwiek wskazaniem, to dostępne ilości mogą naprawdę szybko się skończyć.

Apple Store w Sydney, Australia

Czym bliżej otwarcia, tym kolejki, szczególnie w Stanach Zjednoczonych, robią się coraz dłuższe. Po otwarciu pierwszych sklepów w Australii można będzie się zorientować, ile zapasów może być dostępnych średnio na sklep, ale wygląda na to, że dostawy będą ograniczone.

kolejka przed sklepem Apple Orchard Road w Singapurze

Polscy resellerzy tym razem nie zrobili sprzedaży nocnej, co w sumie bardzo mnie dziwi, ponieważ sprzedaż taka była dostępna wraz z premierą iPhone’a 8. Może to być również złą wróżbą, że nie będą oni mieli tak dużych dostaw, które mogłyby zaspokoić pierwsze zapotrzebowanie. Wszytko okaże się jutro.

Tagi:


© 2018 AppleWorld