Kolejne informacje o Apple Watch - pełne ładowanie w zaledwie dwie godziny

Kolejne informacje o Apple Watch – pełne ładowanie w zaledwie dwie godziny

Apple Watch powiadomienia

Apple Watch będzie potrzebował około dwóch godzin do pełnego naładowania, co pozwoli mu na pracę przez dzień normalnego użytkowania wynika z raportu TechCrunchSzacunki te potwierdzają poprzedni raport, który także twierdził, że żywotność baterii Apple Watch pozwoli na jeden dzień jego normalnej pracy i do pięciu godzin intensywnego użytkowania.

Raport twierdzi również, że Apple Watch będzie wysyłał powiadomienia jedynie wtedy, gdy będzie noszony na nadgarstku. SmartWatch nie będzie wysyłał swoich powiadomień bez kontaktu ze skórą tak, żeby urządzenie nie było uciążliwe w momencie gdy leży z boku lub się ładuje. Apple Watch zatrzyma również dostarczanie powiadomień, gdy bateria osiągnie 10% lub mniej w celu zachowania pozostałej energii.

Apple nadal kontynuuje także dostosowaniem przycisku funkcyjnego tzw. Korony w Apple Watch. Jego naciśnięcie i przytrzymanie aktywuje Siri, która jak twierdzi raport, działa dobrze i może być używana do wydawania poleceń w sparowanym iPhone’ie. Celem Apple Watch, jest odciągnięcie uwagi od niektórych z funkcji smartfona, umożliwiając komunikację z nadgarstka.

Choć raport po raz kolejny dostarcza bliższych informacji o Apple Watch, wciąż pozostaje wiele znaków zapytania. To zapewne zmieni już jutro, kiedy to Apple poda więcej szczegółów na temat Apple Watch podczas wyczekiwanego wydarzenia medialnego w San Francisco. Keynote rozpocznie się w poniedziałek o godzinie 18 czasu polskiego, a Apple zapewni transmisję online z tego wydarzenia.© 2018 AppleWorld