Kolejne plotki sugerują, że Apple wciąż planuje sprzedaż iPhone'a X w kolorze różowego złota

Kolejne plotki sugerują, że Apple wciąż planuje sprzedaż iPhone’a X w kolorze różowego złota

Published by in iPhone on Marzec 20th, 2018

Apple nadal planuje wypuszczenie iPhone’a X w tak zwanym kolorze Blush Gold wynika ze słów Bena Geskina.

Geskin umieścił na tweeterze zdjęcie iPhone’a X i towarzyszącą mu tackę na kartę SIM w nowym kolorze. Powiedział również, że urządzenie jest “w fazie produkcji” o oznaczeniu D21A. W kolejnym tweecie dodał, że “kolor jest prawdziwy” i powiedział, że Apple “zachował go na później”, ale zabezpieczył się, że “może go anulować”.

Geskin zyskał reputację dzięki wielu wyciekom przyszłych modeli i akcesoriów związanych z niewydanymi iPhone’ami, ale nie ma doskonałych osiągnięć. W lipcu powiedział, że iPhone X będzie dostępny w czterech kolorach, w tym w wykończeniu “lustrzanym”, które w rzeczywistości się nie ukazało.

W miesiącach poprzedzających wydanie iPhone’a X, powszechnie mówiono, że urządzenie będzie dostępne w trzech kolorach, w tym w kolorze Blush Gold, ale Silver i Space Grey są jedynymi obecnie dostępnymi kolorami.

We wrześniu, analityk KGI Securities, Ming-Chi Kuo, powiedział, że złoty model może napotkać pewne problemy z produkcją i być dostępny w wyjątkowo niskiej ilości w trakcie przedsprzedaży, co nie miało miejsca, więc może się pojawić w sprzedaży w późniejszym terminie. Od tego czasu pogłoski w większości ucichły, poza kilkoma fałszywymi datami jego wydania.

Firma Apple ogłosiła niedawno, że we wtorek 27 marca w Lane Tech College Prep High School w Chicago odbędzie się konferencja związana z edukacją. Podczas gdy impreza skupi się na “kreatywnych nowych pomysłach dla nauczycieli i uczniów”, z całą pewnością możemy dowiedzieć się na niej o nowych kolorach iPhone’a X.© 2018 AppleWorld