Kolejny analityk "przekonany, że większy iPhone stanie się rzeczywistością w 2014 roku"

Kolejny analityk “przekonany, że większy iPhone stanie się rzeczywistością w 2014 roku”

IPHONE_6_-6c_nak_studio

Brian White, po jednej ze swoich dość regularnych wycieczek po Azjatyckich łańcuchach dostaw najwyraźniej nie ma wątpliwości, że Apple wyda większego iPhone’a w 2014 roku. Jeden z technologicznych dostawców w Chinach dał mu wyraźny sygnał, że są ku temu przygotowania. 

White stwierdza: “Biorąc pod uwagę dzisiejsze spotkanie, jesteśmy przekonani, że większy iPhone (około pięciocalowy) stanie się faktem w 2014 roku.”

To nie pierwszy raz kiedy słyszymy pogłoski o większym iPhone’ie. Gene Munster, inny analityk, również wyraził przekonanie, że iPhone 6 będzie mieć rozmiar wyświetlacza 4,8 cali. Już w lipcu Wall Street Journal informował, że Apple testuje większe wyświetlacze do przyszłego iPhone’a. Informacje White’a nie jest zatem znacząco różna, choć mi wciąż w to trudno uwierzyć.

Makieta iPhone'6 z 4,9-calowym wyświetlaczem

Makieta iPhone’6 z 4,9-calowym wyświetlaczem

Przecież nie tak dawno pojawiały się analizy po których wszyscy mieli przekonanie, że to, co w końcu okazało się iPhone’em 5C będzie tanim modelem iPhone’a na rynki wschodzące. I po premierze Apple wyraźnie pokazał, że nie jest on wcale tanim telefonem i nadal trudno jest wyjść z błędnego przekonania, że jest to w jakiś sposób znacznie gorszy jakościowo telefon. Mając to na uwadze, zawsze warto sceptycznie podejść do różnego rodzaju analiz. Tak czy inaczej wciąż mamy mniej więcej rok do nowego iPhone’a, a Apple znany jest z tego, że lubi zmienić zdanie.

Czy uważacie, że Apple wyda większego iPhone’a w 2014 roku? Czy myślicie, że jest taka potrzeba?

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Tagi:


© 2018 AppleWorld