Logitech: nowa, składana klawiatura i joystick dla iPada już wkrótce

Logitech: nowa, składana klawiatura i joystick dla iPada już wkrótce

Logitech oferuje obecnie dwa dość podstawowe akcesoria w postaci klawiatury do iPada, ale w nachodzącym wrześniu ma wypuścić kolejne dwa akcesoria, które zapowiadają się nieco bardziej wyjątkowo. Pierwszym z nich jest klawiatura lekko zakręcona (dosłownie), oferując iPadowi stojak w połączeniu ze składaną klawiaturą. Drugim jest joystick dołączany do gier na iPada – podobny do istniejącego Flinga, który został wydany na początku tego roku.

Nowa pełnowymiarowa klawiatura łączy się z iPadem przez bluetooth sprytnie wyłączając się automatycznie po złożeniu i włączając kiedy ją otworzymy. Ładowanie przez USB nie wymusza potrzeby wymiany baterii co kilka tygodni. Jednak wg nas, niestety, nie za bardzo komponuje się z elegancką linią iPada i jest dość nieporęczna.

Joystick Logitecha dla iPada jest bardzo lekki, dołączany do ekranu iPada za pomocą przyssawek.

Składana klawiatura Logitech dla iPada 2 pojawi się w Stanach Zjednoczonych i Europie w przyszłym miesiącu za 129,99 dolarów, a sprzedaż Logitech Joystick dla iPada rozpocznie się również w przyszłym miesiącu w USA i Europie za 19,99 dolarów.© 2018 AppleWorld
Loading...