Luksusowy hotel w Dubaju oferuje gościom iPady z 24-karatowego złota

Luksusowy hotel w Dubaju oferuje gościom iPady z 24-karatowego złota

Published by in iPad on Maj 21st, 2013

golden-rose-ipad-mini

Burj Al Arab w Dubaju jest jednym z najbardziej luksusowych hoteli na świecie. Pobyt tam wymaga mocno zasobnego portfela bądź konta bankowego, ale luksus mówi sam za siebie. Ostatnio, hotel zainstalował komputery Mac w każdym pokoju apartamentów hotelowych, w celu zaoferowania “Na wskroś nowoczesnych doznań dla gości”. Ich najnowszy pomysł to 24-karatowy, złoty iPad w każdym pokoju.

IPady ozdobione są hotelowym logo z tyłu i oferowane są gościom przy zameldowaniu się jako “wirtualny recepcjonista. Zawiarają one również informacje na temat oferowanych usług, menu w restauracji i spa. Ale nie musicie opuszczać Dubaju bez swojego własnego, złotego iPada.

Produkowane są one przez Gold & Co w Londynie i jeśli sobie tego życzycie to można je kupić w hotelowym butiku stając się posiadaczem tego jedynego, 24-karatowego, złotego iPada. Tylko pamiętajcie, aby nie zostawić go w samolocie.

To ciekawe, że iPad wciąż odbierany jest w takich wyjątkowy sposób, choć jak wiadomo złoto może nie spodobać się każdemu. A czy pomijając cenę, chcielibyście być posiadaczami takiego złota iPada?

[contentblock id=1 img=gcb.png]© 2018 AppleWorld