Mac Pro zauważony w studio DJ'a Calvina Harrisa

Mac Pro zauważony w studio DJ’a Calvina Harrisa

Published by in Mac on Listopad 10th, 2019

Nowy Mac Pro firmy Apple, który wciąż opisywany jest na stronie internetowej Apple jako dostępny „już jesienią”, został zauważony w ten weekend w studio DJ-a i producenta Calvina Harrisa.

W sobotę Harris opublikował na Instagramie relację, zawierającą trochę swojej muzyki i dającą swoim obserwatorom zerknięcie do swojego studia produkcyjnego, w którym Mac Pro z charakterystyczną obudową tarki do sera i uchwytami do noszenia można zobaczyć na podłodze obok biurka.

Sugeruje to, że Apple podzielił się nową, wysokowydajną maszyną z kreatywnymi profesjonalistami, aby dać im odczuć moc i potencjał przed publiczną premierą, która może odbyć się teraz już każdego dnia.

Całkowicie nowy Mac Pro może pochwalić się nawet 28-rdzeniowym procesorem Intel Xeon, do 1,5 TB pamięci RAM ECC, do 4 TB pamięci SSD oraz grafiką AMD Radeon Pro Vega II Duo. Komputer ma również osiem gniazd rozszerzeń PCI dla maksymalnej wydajności, rozszerzenia i możliwości konfiguracji.

Nowa konstrukcja obejmuje ramę ze stali nierdzewnej z gładkimi uchwytami i aluminiową obudowę, która unosi się, zapewniając 360-stopniowy dostęp do całego systemu. Obudowa ma również unikalny wzór siatki, aby zmaksymalizować przepływ powietrza i cichą pracę.

Apple zapowiedział Mac Pro 3 czerwca, a firma od tego czasu zwleka z jego jesiennym wydaniem wciąż nie podając konkretnej daty premiery. Komputer otrzymał zgodę FCC 30 października, co sugeruje, że dostępność w przedsprzedaży jest niedaleka.

Cena Mac Pro zaczyna się w Stanach Zjednoczonych od 5 999 dolarów, więc urządzenie jest przeznaczone tylko dla najpoważniejszych profesjonalnych użytkowników.


© 2019 AppleWorld