Mapa nowych produktów Apple na rok 2014 pokazuje napięty harmonogram premier na drugą połowę tego roku

Mapa nowych produktów Apple na rok 2014 pokazuje napięty harmonogram premier na drugą połowę tego roku

mapa nowych produktów Apple w 2014

Według obszernej notatki badawczej uzyskanej przez AppleInsider, analityk KGI Ming-Chi Kuo uważa, że ​druga połowa roku będzie dla Apple dość znacząca, a trzeci kwartał szczególnie napięty. Oczekuje się, że Apple wypuści w 2014 roku mnóstwo nowych produktów, począwszy od końca drugiego kwartału i kontynuując aż do i czwartego kwartału co widać na powyższym diagramie. 

Kuo sugeruje, że harmonogram nowych produktów na rok 2014 rozpocznie się od tańszego komputera iMac i to już w drugim kwartale. Rozkwit premier według Kuo nastąpi w trzecim kwartale, w którym wierzy on że Apple wprowadzi ulepszonego iPada Air i iPada mini, następnie zegarek iWatch w dwóch różnych rozmiarach, oraz większy, zupełnie odmieniony model 4.7-calowego iPhone’a.

W kończącym się czwartym kwartale Apple wypuści jeszcze zaktualizowaną wersję Apple TV, zupełnie nowy projekt 12-calowego MacBooka oraz drugą wersję iPhone’a – jeszcze większy, 5,5-calowy model.

Pogłoski o dwóch nowych iPhone’ach o rozmiarach ekranów 4,7-i 5,5-cala, które mają się pojawić w tym roku, docierają niemal w każdym tygodniu. Dużo także się mówi o nowym, 12-calowym MacBook’u. Kuo często dostarcza dokładnych informacji na temat przyszłych produktów Apple, a jego przewidywania z ubiegłego roku okazały się niemal bezbłędne. Jeśli przewidywania Kuo i w tym przypadku okażą się prawdziwe, to będzie to kilka naprawdę ważnych miesięcy dla fanów Apple.

[contentblock id=1 img=gcb.png]© 2018 AppleWorld
Loading...