Mapy Google pozwolą Wam teraz zagrać w Pacmana na dowolnej ulicy, której poszukujecie

Mapy Google pozwolą Wam teraz zagrać w Pacmana na dowolnej ulicy, której poszukujecie

PacMac mapy google

Każda poszukiwana na mapie okolica może być teraz jeszcze bardziej interesująca. Google wydał dziś nową funkcję dla swoich Map, która umożliwia przekształcenie dowolnego miejsca na mapie w grę Pac-Man.

Wszystko, co należy zrobić, to kliknąć w przycisk Pac-Man, który znajduje się w lewym dolnym rogu ekranu. Gdy to zrobimy, pokazywana na ekranie część mapy przekształci się w planszę gry wraz z czterema kolorowymi duchami i odważnego Pac Mana. Choć deweloperzy wcześniej już tworzyli podobne sztuczki, ta wersja Pac Mana na Google Maps pochodzi bezpośrednio od Google, a nawet wspiera urządzenia mobilne więc można zagrać w grę z poziomu iPhone’a czy iPada. Na urządzeniu mobilnym tryb gry uruchamia się otwierając menu i odszukując pozycję o nazwie Wrzuć monetę.

Teraz możesz zagrać w PAC-MANA, klasyczną grę zręcznościową, w labiryncie ulic w Mapach Google. Uciekaj przed duchami, lawirując wśród ulic najbardziej znanych miast na świecie. I szybko zjadaj kropki, bo gra będzie dostępna przez ograniczony czas!

Screen© 2018 AppleWorld