Masowa produkcja 4,7-calowego iPhone'a 6 zaplanowana na lipiec, start produkcji wersji 5,5-calowej od września

Masowa produkcja 4,7-calowego iPhone’a 6 zaplanowana na lipiec, start produkcji wersji 5,5-calowej od września

iPhone 6

Według japońskiej strony EMSOne powołującej się na tajwański Industrial and Commercial Times, Apple planuje rozpocząć masową produkcję 4,7-calowego iPhone’a 6 w lipcu, a większa, 5,5-calowa wersja ma być masowo produkowana od września.

Raport zauważa, że ​​obie wersje nowej generacji iPhone’a pojawi się w sprzedaży w czwartym kwartale tego roku, a 4,7-calowy iPhone będzie ogłoszony i wydany wcześniej niż 5.5-calowa wersja iPhone’a.

Renderingi iPhone'a 6 (4.7") i iPhone'a 6 (5.7")

Renderingi iPhone’a 6 (4.7″) i iPhone’a 6 (5.7″)

Wiadomości jest spójna z raportem Reuters z zeszłego miesiąca, który stwierdził, że Apple rozpocznie produkcję 4,7-calowych wyświetlaczy przeznaczonych do iPhone’a 6 w maju, a premiera urządzenia ma odbyć się tej jesieni. Raport zauważa również, że wersja 5.5-calowa iPhone’a 6 będzie opóźniona ze względu na trudności w technologii produkcyjnej, a jego produkcja rozpocznie się kilka miesięcy po wersji 4,7-calowej.

Wewnętrzne dokumenty z drugiego, trwającego właśnie procesu między Apple i Samsungiem również wykazały, że Apple jest gotowy na wypuszczenie większego telefonu, a zestaw slajdów z prezentacji z kwietnia 2013 pokazują, że klienci chcą tańszych i przede wszystkim, większych smartfonów.

Oprócz większego wyświetlacza oczekuje się, że Apple wyposaży następną generację iPhone’a 6 w trwalszy ekran szafirowy i cieńszą, pozbawioną ramek bocznych obudowę, lepszy procesor i rozbudowane funkcje aparatu.

Tagi:


© 2018 AppleWorld