Metalowy Samsung Galaxy Note 4 wygina się tak samo jak iPhone 6 Plus

Metalowy Samsung Galaxy Note 4 wygina się tak samo jak iPhone 6 Plus

test zginania Galaxy Note 4

Smartfony z metalu są dużo bardziej eleganckie niż ich odpowiedniki z tworzyw sztucznych, ale jak każde inne metalowe przedmioty, będą się wyginać przy użyciu siły. I możemy powiedzieć to z całą pewnością. Wyginanie nie jest przypisane wyłącznie  do nowego iPhone’a 6 Plus. Nowy Samsung Galaxy Note 4 – pierwszy phablet w metalowej obudowie – zgina się tak samo łatwo, jeśli nie będziemy obchodzić się z nim ostrożnie.

Lewis Hilsenteger z Unbox Therapy, który to jako pierwszy testował wytrzymałość na zginanie iPhone’a 6 Plus wziął tym razem w swoje ręce nowego Samsunga Galaxy Note 4. Choć zeszłoroczny Galaxy Note 3 wypadł w tym teście zaskakująco dobrze, ale jest on wykonany prawie w całości z tworzywa sztucznego. Nowa, metalowa generacja nie wypadła już tak dobrze.

Zgodnie z oczekiwaniami, zgina się on tak samo łatwo jak iPhone 6 Plus jeśli przyłożymy do niego podobną siłę i w przeciwieństwie do Note 3, nie wraca z powrotem do swojej formy po odpuszczeniu siły.

Jak zauważa Hilsenteger pod koniec filmu, prawie każdy telefon będzie można zgiąć, jeśli zastosujemy na niego odpowiednią ilość siły, a na te wykonane z metalu potrzeba jej odpowiednio mniej, niż do tych wykonanych głównie z tworzyw sztucznych. Ale ważne jest, aby pamiętać, że w warunkach normalnego, codziennego użytku, żadne z tych urządzeń nie powinny się zgiąć.© 2018 AppleWorld
Loading...