Microsoft ogłasza nieograniczoną przestrzeń w OneDrive dla abonentów usługi Office 365

Microsoft ogłasza nieograniczoną przestrzeń w OneDrive dla abonentów usługi Office 365

OneDrive Microsoft

Microsoft ogłosił, że od dziś rozpoczyna wprowadzanie nieograniczonej przestrzeni w OneDrive dla wszystkich abonentów usługi Office 365.

Dziś, limity przechowywania danych stały się przeszłością w usłudze Office 365. Idąc dalej, wszyscy klienci usługi Office 365 otrzymają nieograniczoną przestrzeń w OneDrive bez dodatkowych kosztów. Zaczynamy wprowadzanie usługi wśród użytkowników usług Office 365 Home, Personal,  wprowadzanie go wsródtoczenia to się dzisiaj Office 365 Home, Osobiste i klientów University. Całość będzie stopniowo udostępniana w ciągu najbliższych miesięcy, więc jeśli chcesz być jednym z pierwszych, którzy uzyskają więcej pamięci, przejdź tutaj, aby ustawić się na przodzie kolejki. W międzyczasie możesz skorzystać z ogromnej pojemności jaką masz od dzisiaj przez aktywację funkcji automatycznego pobieraniaTwojej rolki aparatu w telefonie.

203701-1280

Klienci biznesowi usługi OneDrive także otrzymają nieograniczoną powierzchnię w chmurze na przechowywanie plików. Funkcja zostanie zaprezentowana na stronie Office 365 w najbliższych dniach, a Microsoft rozpocznie aktualizację pierwszych klientów w 2015 roku.

 © 2018 AppleWorld
Loading...