Microsoft opublikował kolejną serię reklam skierowanej przeciw Apple "promujących" system Windows Phone

Microsoft opublikował kolejną serię reklam skierowanych przeciw Apple “promujących” system Windows Phone [Aktualizacja: wszystkie zostały usunięte]

Microsoft_reklama_iPhone5S

Microsoft opublikował siedem nowych filmów na swojej stronie systemu Windows Phone na YouTube jako część nowej serii nazwanej ‘A fly on the wall in Cupertino’ ( Mucha na ścianie w Cupertino).

http://www.youtube.com/watch?v=fOd8aeQRmv8

Reklamy pokazują spotkania podczas wymyślaniem koncepcji iPhone’a 5c i 5s z postaciami, które wykazują uderzające podobieństwo do Steve’a Jobsa i Jony’ego Ive, choć Jobs-owska postać nazywa się Tim.

Jeśli ta odwrócona postać dyrektora na filmach ma przypominać Steve’a Jobsa, to Microsoft naprawdę poszedł w dość niesmacznym kierunku. Na dodatek nie jest do końca jasne, w jaki sposób filmy – które zupełnie nie wyjaśniają, dlaczego Windows Phone jest lepszy od iOS – mają pomóc Microsoftowi w osiągnięciu wyznaczonego celu dotarcia do użytkowników i zachęcenia do korzystania z ich platformy.

A oto pozostałe filmiki:

– A fly on the wall in Cupertino
– A fly on the wall in Cupertino: Colours
– A fly on the wall in Cupertino: Polycarbonate
– A fly on the wall in Cupertino: Innovative materials
– A fly on the wall in Cupertino: The phone for everyone
– A fly on the wall in Cupertino: Fingerprint reader
– A fly on the wall in Cupertino: 8-megapixel camera

Aktualizacja: Właśnie wszystkie filmiki zostały usunięte

Microsoft wydał oświadczenie, które przedstawił serwisowi The Next Web: “Film miał być lekką zaczepką naszych przyjaciół z Cupertino, ale chyba był chybiony i postanowiliśmy go usunąć”.

[contentblock id=1 img=gcb.png]© 2018 AppleWorld
Loading...