Mniejsze złącze dokujące podobno w całej linii urządzeń iOS jeszcze tej jesieni

Mniejsze złącze dokujące podobno w całej linii urządzeń iOS jeszcze tej jesieni

iMore, który był pierwszym źródłem informacji o tym, że Apple wprowadzi mniejsze złącze dokujące wraz z premierą iPhone’a nowej generacji, teraz twierdzi, że Apple wprowadzi je do całej linii urządzeń iOS jeszcze w tym roku. Obejmie on także najnowszego, 9,7-calowego iPada, który został zaktualizowany w marcu.

iMore dowiedział się, że Apple zamierza uaktualnić całą swoją linię produktów iOS do obsługi nowego, zminiaturyzowanego złącza dokowania, a zrobi to na zapowiadanej wcześniej na 12 września imprezie medialnej tej jesieni. Obejmie ono nowego iPhone’a 5, nowego iPoda nano i iPoda touch, prawdopodobnego 7-calowego iPada mini i zaktualizowaną wersja obecnego 9,7-calowego iPada.

IMore zauważa, że źródłem nowych informacji jest sama osoba, która pierwotnie poinformowała o decyzji Apple związanej z przejściem na nowe złącze dokujące, a także z wielu innych doniesień prasowych i przecieków części, więc wydaje się że posiada ono dokładne informacje.

Najwyraźniej Apple wierzy, że spójne złącze dokujące całej linii, a także inne ulepszenia które jest w stanie zrobić z nowym iPadem, są ważniejsze niż trzymanie się harmonogramu rocznych premier.

iLounge w zeszłym tygodniu zasugerował kilka zmian w czwartej generacji iPada z sugestią, że urządzenie może zostać zaprezentowane z mniejszym złączem dokującym jeszcze w tym roku, ale iLounge wyraził sceptycyzm tej możliwości ze względu na stosunkowo krótki czas od ostatniej aktualizacji tego urządzenia.© 2018 AppleWorld