Model fizyczny rzekomego 'iPada mini'

Model fizyczny rzekomego ‘iPada mini’

Published by in iPad on Lipiec 11th, 2012

 

Tuż po publikacji zdjęć rzekomych metalowych próbek nowej generacji iPhone’a, serwis Gotta Be Mobile opublikował zdjęcia prawdopodobnego modelu fizycznego “iPada Mini”.

Model przypomina trochę etui na urządzenie i pokazuje podstawowy kształt urządzenia, więc nie wiadomo czy dokładnie odzwierciedla obudowę nowego urządzenia. Choć projekty etui w przeszłości wiele razy okazały się dokładne, znaczna liczba ich producentów nabrała się na stożkowy projekt konstrukcji iPhone’a w zeszłym roku, który ostatecznie tak nie wyglądał.

Według raportu, liczba pikseli na zdjęciach sugeruje, że iPad mini będzie miał wymiary około 213 mm na 143 mm i będzie nieco cieńszy niż pełnowymiarowy iPad.

To co odkryliśmy, wykorzystując liczbę pikseli, to fakt, że iPad Mini powinien mieć około 213.36mm wysokości i około 143.67mm szerokości. Jest to w przybliżeniu dwie trzecie wielkości nowego iPada trzeciej generacji. Nowy iPad posiada bowiem 185.67mm szerokości, 241.3mm wysokości i 9.39mm grubości.

Tablet Google Nexus 7 ma szerokość 120 mm, co oznacza, że według naszych obliczeń iPad Mini może być około 23.67mm szerszy niż Nexus 7. Nexus 7 ma wysokość 198.5mm, co oznacza, że iPad Mini może być nieco wyższy niż 7-calowy tablet Google.

Makieta zawiera również mniejsze złącze dokujące, o którym już informowało wiele źródeł, a także dwie osłony głośników wzdłuż dolnej krawędzi urządzenia.

Tagi:


© 2018 AppleWorld