My Passport Edge for Mac – w sam raz dla Twojego Maca

My Passport Edge for Mac – w sam raz dla Twojego Maca

 

WD, przedsiębiorstwo należące do Western Digital Corporation, zaprezentowało nową linię przenośnych dysków twardych My Passport Edge dla komputerów Mac. My Passport Edge for Mac ma pojemność 500 GB i jest wyposażony w interfejs USB 3.0, który zapewnia wysoką szybkość odczytu i zapisu danych, a tym samym ułatwia zarządzanie i udostępnianie cyfrowych materiałów, oraz sprawia, że korzystanie z nich jest wygodniejsze. Smukła i cienka obudowa sprawia, że urządzenie jest jeszcze łatwiejsze w transporcie, a szereg funkcji zabezpieczających chroni zapisaną na dysku zawartość przed niepowołanym dostępem.

Przenośny dysk twardy My Passport Edge for Mac jest dopasowany wzornictwem do popularnych komputerów MacBook i MacBook Air. Obudowa napędu, stworzona w całości z aluminium, chroni urządzenie i jego zawartość przed wstrząsami. Dysk My Passport Edge for Mac jest kompatybilny z komputerami Mac i funkcją Apple Time Machine, która zapewni użytkownikowi dodatkową ochronę i jeszcze większy spokój ducha.

„Nowa rodzina dysków My Passport Edge to bezpieczne, niewielkie i atrakcyjne urządzenia umożliwiające pracę i zabawę wszędzie tam, gdzie zabierze nas życie lub praca”, twierdzi Jim Welsh, wiceprezes i dyrektor generalny ds. produktów marki WD i grup elektroniki konsumenckiej. Wiemy, że osoby, które zabierają ze sobą materiały – zarówno osobiste, jak i biznesowe – kładą największy nacisk na mobilność pamięci masowej, a także na prywatność i ochronę danych. Dlatego projektując każdy produkt z serii My Passport przede wszystkim skupiamy się na ich niewielkich rozmiarach i funkcjach zabezpieczeń”.

Dysk przenośny My Passport Edge for Mac o pojemności 500 GB jest objęty 3-letnią ochroną gwarancyjną producenta i jest dostępny w sklepie internetowym  www.wdstore.com. W polskich sklepach dysk powinien pojawić się na przełomie października i listopada br. Sugerowana cena detaliczna wynosi: 449 zł za My Passport Edge for Mac 500 GB.

[contentblock id=1 img=adsense.png]© 2018 AppleWorld